Preskočiť na obsah
Ing. Július Ďurica

Stavebníctvo

Ing. Július Ďurica

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Španie Pole
Od roku
2018
IČO
51 401 185

Ing. Július Ďurica

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
980 23 Španie Pole
Na trhu od
1. februára 2018
IČO
51 401 185
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Július Ďurica

Ing. Július Ďurica – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Španie Pole. Podniká od 1. februára 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien a montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Július Ďurica
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 401 185
Dátum vzniku
1. februára 2018
Miesto podnikania
980 23 Španie Pole
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-34297
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Július Ďurica zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien

  • Uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien

  • Montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov

  • Uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien

  • Kachliarstvo

  • Čistenie a kontrola komínov

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • Uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien
  • Montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov
  • Uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien
  • Kachliarstvo
  • Čistenie a kontrola komínov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Július Ďurica?

Miesto podnikania je v obci 980 23 Španie Pole.

Čím sa Ing. Július Ďurica zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien; montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov; uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – Ing. Július Ďurica?

IČO je 51 401 185.

Odkedy podniká Ing. Július Ďurica?

Podnikanie začalo 1. februára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Július Ďurica podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-julius-durica.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.